• Heren 2 (H2)

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    1 feb.Zwemclub Zeist H2 - De Aalscholver H4
    15 feb.De Vuursche H3 - Zwemclub Zeist H2
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Zwemclub Zeist H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1225 jan.9 - 12
  • Poulestanden Zwemclub Zeist H2 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Vuursche H314140042
    2De Otters Het Gooi H315110433
    3Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H121490527
    4Zwemclub Zeist H21481525
    5De Vaart H31451816
    6De Aalscholver H415321011
    7VZC H51421117
    8Zwemvereniging Utrecht H61421117