• Gemengd <13 (DG1)

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Zwemclub Zeist DG1ZPCH DG27 dec.17:00
    Zwemclub Zeist DG1Zwemvereniging Utrecht DG1*14 dec.16:30
    WZ&PC Purmerend DG2Zwemclub Zeist DG121 dec.17:30
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Zwemclub Zeist DG1 - De Meeuwen Diemen DG1*30 nov.5 - 4
    DWT DG1 - Zwemclub Zeist DG123 nov.21 - 5
  • Poulestanden Zwemclub Zeist DG1 (DG Gemengd-D <13)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1MSV-Zeemacht DG199007227
    2DWT DG1870112521
    3WZ&PC Purmerend DG275022115
    4Het Y DG 285032215
    5Zwemclub Zeist DG174121513
    6De Snippen DG18323-1311
    7De Meeuwen Diemen DG1*8305-19
    8ZPCH DG28305-399
    9Zwemvereniging Utrecht DG1*8215-277
    10HZC de Robben DG1*9108-643
    11De Duinkikkers DG1*8008-1110