• Gemengd <13 (DG1)

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    De Vaart DG1Zwemclub Zeist DG130 jan.17:15
    Zwemclub Zeist DG1BZC Brandenburg DG16 feb.17:30
    HZC de Robben DG1Zwemclub Zeist DG113 feb.17:30
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - Zwemclub Zeist DG116 jan.
    Zwemclub Zeist DG1 - De Vuursche DG19 jan.
  • Poulestanden Zwemclub Zeist DG1 (DG Gemengd-D <13)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Aquarijn DG12200336
    2De Aalscholver DG12200206
    3De Vaart DG1210193
    4Zwemclub Zeist DG12101-63
    5IJsselmeer DG12101-13
    6De Vuursche DG12101-23
    7BZC Brandenburg DG12101-83
    8HZC de Robben DG12011-11
    9Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG42011-61
    10De Duinkikkers DG12002-380