• Dames 1 (DA1)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 18:00Zwemvereniging Utrecht Da4 - Zwemclub Zeist Da1De Kwakel
    9 okt. 19:00Zwemclub Zeist Da1 - ZPC Woerden Da2Dijnselburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.De Albatros/De Fuut Da1 - Zwemclub Zeist Da17 - 10
  • Poulestanden Zwemclub Zeist Da1 (DAM Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwemclub Zeist Da1110010733
    2Watervlo Da311006423
    3De Vuursche Da110104401
    4Aquarijn Da310104401
    5Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da400000000
    6De Vaart Da100000000
    7Het Zinkstuk Da100000000
    8Zwemvereniging Utrecht Da400000000
    9ZPC Woerden Da200000000
    10De Albatros/De Fuut Da120021116-50