• WEDSTRIJDZWEMMEN KALENDER EN EN UITSLAGEN

    Het hele jaar door zijn er continu wedstrijden. Afhankelijk van de leeftijd en/of discipline nodigen wij je per mail uit voor de wedstrijd.

    • Bekijk je persoonlijke zwemtijden en personal records op: swimrankings.
    • Bekijk het overzicht van alle gezwommen records binnen de vereniging op clubrecords.

    Waar moet je allemaal aan denken bij een zwemwedstrijd?
    Als je voor het eerst naar een zwemwedstrijd gaat, wil je natuurlijk weten hoe alles in zijn werk gaat. Maar ook als je al vaker bent geweest, wil je dat af en toe nog wel even doorlezen.

    Hoe schrijf ik me in voor een wedstrijd? Wanneer ontvang ik de uitnodiging voor een wedstrijd? Wat neem ik mee naar de wedstrijd? En hoe zit het met afmelden als ik verhinderd ben? Je leest het allemaal hier.

  • Wedstrijdkalender 2020-2021

    N.B. Dit overzicht zwemwedstrijden is onder voorbehoud:

    • De op dat moment geldende maatregelen met betrekking tot het COVID-19 virus zijn te allen tijde bepalend.
    • Daarnaast kunnen wedstrijdinschrijvingen komen te vervallen bij onvoldoende deelnemers (3 of minder inschrijvingen) of onvoldoende kader (coaches en officials).

     

      Datum Naam wedstrijd Wie Locatie Uitslag Individueel
                 
    za 19-9-2020 Junioren-jeugdcircuit deel 1 junioren
    en jeugd
    De Kwakel
    - Utrecht
     Uitslag  Uitslag
    za 26-9-2020 Miniorencircuit deel 1 minioren De Kwakel
    - Utrecht
     Uitslag  Uitslag
    za 3-10-2020 Nationale Zwemcompetitie deel 1 allen Driebergen  Uitslag  Uitslag
    za 10-10-2020 Kikkersprint deel 1 allen Soest  Uitslag  Uitslag
      17 t/m 25 oktober herfstvakantie        
    za 24-10-2020 Junioren-jeugdcircuit deel 2 junioren en jeugd Renkum  Uitslag  Uitslag
    za 31-10-2020 Minioren circuit deel 2 minioren Houten  Uitslag  Uitslag
    za 31-10-2020 Heuvelrug deel 1  junioren
    en ouder
    Ede  Uitslag  Uitslag
    za 7-11-2020 Nationale Zwemcompetitie deel 2 allen Driebergen  Uitslag  Uitslag
    za/zo 21-11-2020       t/m               29-11-2020 Regiokampioenschappen
    korte baan
    selectie junioren en ouder Veenendaal     Uitslag  Uitslag
    za 5-12-2020 Heuvelrug deel 2  junioren
    en ouder
    Utrecht  Uitslag  Uitslag
    za 19-12-2020 Winterwedstrijd    THUIS    allen Dijnselburg
     - Zeist
     Uitslag  Uitslag
      19 december t/m 3 januari kerstvakantie        
    za 9-1-2021 Kikkersprint deel 2 allen Soest  Uitslag  Uitslag
    za 9-1-2021 Heuvelrug deel 3 junioren
    en ouder
    Baarn  Uitslag  Uitslag
    za 16-1-2021 Nationale Zwemcompetitie deel 3 allen Amersfoort  Uitslag  Uitslag
    za 6-2-2021 Junioren-jeugdcircuit deel 3   junioren
    en jeugd
    ntb     Uitslag  Uitslag
    za 13-2-2021 Minioren circuit deel 3 minioren Utrecht  Uitslag  Uitslag
    za 20-2-2021 Heuvelrug deel 4   junioren
    en ouder
    Houten  Uitslag  Uitslag
      20 t/m 28 februari  voorjaarsvakantie        
    za 6-3-2021 Nationale Zwemcompetitie
    deel 4    THUIS
    allen Dijnselburg
    - Zeist
     Uitslag  Uitslag
    za 13-3-2021 Kikkersprint deel 3 allen Soest  Uitslag  Uitslag
    za 27-3-2021 Junioren-jeugdcircuit deel 4 junioren en jeugd ntb  Uitslag  Uitslag
      5 april 2de paasdag        
    za 10-4-2021 Heuvelrug deel 5   THUIS junioren
    en ouder

    Dijnselburg

    - Zeist

     
    za 17-4-2021 Nationale Zwemcompetitie deel 5 allen Houten    
    za 24-4-2021 Minioren circuit deel 4 minioren Woerden    
    za 1-5-2021 Vallei 25 deel 5   startende
     zwemmers
    Veenendaal  
      1 t/m 9 mei meivakantie        
      13 t/m 16 mei hemelvaartweekend        
    za 22-5-2021 Heuvelrug deel 6   junioren
    en ouder
    Veenendaal  
      23 mei 2de pinksterdag        
    za/zo 29-05-2021       t/m               06-06-2021 Regiokampioenschappen lange baan selectie junioren
    en ouder
    Amersfoort    
    za/zo 12-06-2021       en               13-06-2021 Minioren finales selectie minioren Veenendaal  
    za 26-6-2021 Zomerwedstrijd    THUIS    allen Dijnselburg
     - Zeist
       
  • Wedstrijdkalender

    Overzicht zwemwedstrijden en uitslagen 2019-2020

    N.B. Alle genoemde wedstrijden zijn onder voorbehoud van voldoende vrijwilligers (officials, ploegleiding)
    N.B. Voor alle wedstrijden geldt dat zwemmers in overleg met de trainers worden uitgenodigd voor passende wedstrijden

      

      Datum Naam wedstrijd Plaats Aanvang Wie?

    Uitslag

    Individueel
    za 21-09-19 Bokkenrijderswedstrijd Overpelt   op uitnodiging    
    zo 22-09-19 Bokkenrijderswedstrijd Overpelt   op uitnodiging Uitslag Uitslag
    za 28-09-19 Miniorencircuit 1 Veenendaal 14:00 Minioren Uitslag Uitslag
    za 05-10-19 Nationale Zwemcompetitie deel 1 Houten   Allen Uitslag Uitslag
    za 12-10-19 Heuvelrugcircuit deel 1 Zeist 17:00 Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 19-10-19 LACO Heuvelrug 1 Driebergen 17:00 Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 26-10-19 Kikkersprint deel 1 Soest 16:30 Allen Uitslag Uitslag
    za 02-11-19 Nationale Zwemcompetitie deel 2 Amersfoort 14:30 Allen Uitslag Uitslag
    za 16-11-19 Regiokampioenschappen korte baan Veenendaal 14:00 Selectie Uitslag  Uitslag 
    zo 17-11-19 Regiokampioenschappen korte baan Veenendaal 14:00 Selectie Uitslag Uitslag
    za 23-11-19 Regiokampioenschappen korte baan Veenendaal 14:00 Selectie Uitslag  Uitslag 
    zo 24-11-19 Regiokampioenschappen korte baan Veenendaal 14:00 Selectie Uitslag Uitslag
    za 30-11-19 Kikkersprint deel 2 Soest 16:30 Allen Uitslag Uitslag
    za 07-12-19 Vallei 25 deel 3     Veenendaal 14:00 Instroom Uitslag Uitslag
    za 14-12-19 Miniorencircuit deel 2 Soest 16:30 Minioren Uitslag Uitslag
    za 21-12-19 Winterwedstrijd Zeist 17:00 Allen Uitslag Uitslag
    za 04-01-20 Heuvelrugcircuit deel 2 Baarn 16:00 Vanaf junioren  Uitslag Uitslag
    za 11-01-20 Nationale competitie deel 3 Driebergen 17:00 Allen Uitslag Uitslag
    za 18-01-20 Miniorencircuit deel 3 Veenendaal 14:00 Minioren Uitslag  Uitslag
    za 25-01-20 LACO Heuvelrug deel 2 Driebergen 17:00 Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 01-02-20 Kikkersprint deel 3 Soest 16:30 Allen Uitslag Uitslag
    za 09-02-20 Limietwedstrijd Lange baan Amersfoort   Selectie Uitslag Uitslag
    za 15-02-20 Heuvelrugcircuit deel 3 Barneveld   Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 29-02-20 Kikkerwedstrijd (200-400 meter) Soest 16:30 Allen Uitslag Uitslag
    za 07-03-20 LACO Heuvelrug deel 3 Driebergen 17:00 Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 14-03-20 Nationale Zwemcompetitie deel 4 Zeist 17:00 Allen Uitslag Uitslag
    za 21-03-20 Heuvelrugcircuit deel 4     Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 28-03-20 Miniorencircuit deel 4 Veenendaal 14:00 Minioren Uitslag Uitslag
    za 04-04-20 Heuvelrugcircuit deel 5     Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 18-04-20 LACO Heuvelrug deel 4 Driebergen 17:00 Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 25-04-20 Limietwedstrijden Lange baan Amersfoort   Selectie Uitslag Uitslag
    za 09-05-20 Miniorencircuit deel 5 Utrecht / De Meern 14:00 Minioren Uitslag Uitslag
    za 16-05-20 Regiokampioenschappen lange baan Amersfoort 14:15 Selectie    
    zo 17-05-20 Regiokampioenschappen lange baan Amersfoort 14:15 Selectie Uitslag Uitslag
    za 23-05-20 Regiokampioenschappen lange baan Amersfoort 14:15 Selectie    
    zo 24-05-20 Regiokampioenschappen lange baan Amersfoort 14:15 Selectie Uitslag Uitslag
    za 30-05-20 Heuvelrugcircuit deel 6 Houten 17:00 Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 06-06-20 Miniorenfinales Veenendaal   Selectie Uitslag Uitslag
    zo 07-06-20 Miniorenfinales Veenendaal   Selectie Uitslag Uitslag
    za 13-06-20 Regio B Kampioenschappen lange baan Utrecht   Selectie    
    zo 14-06-20 Regio B Kampioenschappen lange baan Utrecht   Selectie Uitslag Uitslag
    za 20-06-20 Heuvelrugcircuit deel 7 Veenendaal 14:00 Vanaf junioren Uitslag Uitslag
    za 27-06-20 Zomerwedstrijd Zeist 17:00 Allen Uitslag Uitslag
    za 04-07-20 Badeend Montfoort   Allen Uitslag Uitslag