• Heren 1 (H1)

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    1 feb.Zwemclub Zeist H1 - De Fuut H1
    8 feb.Zwemclub Zeist H1 - MSV-Zeemacht H1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Zwemclub Zeist H1 - De Otters Het Gooi H125 jan.5 - 12
  • Poulestanden Zwemclub Zeist H1 (HER Heren)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZPC Woerden H113101231
    2De Otters Het Gooi H115101431
    3De Reuring H11582526
    4De Vaart H11381425
    5De Duinkikkers H11481525
    6Aquarijn H11481525
    7De Meeuwen Diemen H11370621
    8De Fuut H11261519
    9De Aalscholver H11451816
    10De Waterwolf H11340912
    11MSV-Zeemacht H11320116
    12Zwemclub Zeist H1130112-2